• O Radzie

• Rada Rodziców przy V LO składa się z przedstawicieli wszystkich klas. Pracami Rady Rodziców kieruje Prezydium, wybierane na Walnym Zebraniu RR z początkiem każdego roku szkolnego.

Prezydium RR

1. ZBIGNIEW SIEJKA  PRZEWODNICZĄCY rmsiejka@cyf-kr.edu.pl

2. EWA CZUDEK GRZYB  ZASTĘPCA ewa.czudek.grzyb@interia.pl

3. KINGA KAPERA MAŁEK SKARBNIK kingakaperamalek@gmail.com

4. EWA SZYMAŃSKA SEKRETARZ ewaart.sz@interia.pl

5. KATARZYNA NOWAK CZŁONEK kasia.manggha@gmail.com

6. ALEKSANDRA SCHOEN CZŁONEK aleksandra.schoen@gmail.com

7. PRZEMYSŁAW HYBEL CZŁONEK Pfunk11@gmail.com

8. TOMASZ ŚLUSARCZYK CZŁONEK tupi@poczta.onet.pl

9. ZBIGNIEW SENDERA CZŁONEK zsendera@gmail.com

Komisja Rewizyjna

1. Lucyna Weryńska Bogdał

2. Łukasz Ciesielski

3. Piotr Świder

Zgodnie z uchwałą Rady Rodziców każdy uczeń V LO proszony jest o wpłatę składki w wysokości 40 złotych rocznie na pokrycie kosztów związanych z eksploatacją szkolnej kserokopiarki.

Gorąco apelujemy także o składki na Fundusz Rady Rodziców – proponowana kwota to 150 zł rocznie; możliwe są wpłaty ratalne czy też częściowe.

Wpłaty zbierane są przez skarbnika klasowego i przekazywane skarbnikowi Rady Rodziców. Można również wpłacać na konto RR (koniecznie podając imię oraz nazwisko dziecka oraz klasę!).

Z zebranych środków Rada Rodziców finansuje lub współfinansuje wydatki służące całej społeczności szkolnej takie jak: imprezy szkolne, pracownie przedmiotowe, bibliotekę, samorząd szkolny, chór będący wizytówką szkoły ale także wyjazdy naszej młodzieży na finały olimpiad przedmiotowych, konkursy, zawody, festiwale, obozy naukowe czy wycieczki. Pomagamy szkole w finansowaniu drobnych prac remontowych.

Wszystko to robimy w miarę naszych możliwości, a te są zależne wyłącznie od wpłat na fundusz Rady Rodziców.