• O Radzie

        • Rada Rodziców przy V LO składa się z przedstawicieli wszystkich klas. Pracami Rady Rodziców kieruje Prezydium, wybierane na Walnym Zebraniu RR z początkiem każdego roku szkolnego.

           

          Prezydium RR

          Joanna Markiewicz-Zahorski -przewodnicząca

          joannamarkiewiczzahorski@gmail.com

          Magdalena Balawajder-wiceprzewodnicząca

          magda.balawajder@gmail.com

           

          Mariola Jachowicz- skarbnik

          mjachowicz@gmail.com

           

          Ewa Czudek-Grzyb -sekretarz

          ewa.czudek.grzyb@interia.pl

           

          Katarzyna Jasiewicz

          k.jasiewicz@consensus.med.pl

           

          Renata Warchoł-Lewicka

          renata.lewicka@gsw.com.pl

           

          Aleksandra Schoen-Żmijowa 

          aleksandra.schoen@gmail.com

           

          Zbigniew Siejka

          rmsiejka@cyf-kr.edu.pl

           

          Zbigniew Sendera

          zsendera@gmail.com

           

           

             

           

          Komisja Rewizyjna

           

          Barbara Wierzbik- przewodniczący

          barbara.wierzbik@gmail.com

           

          Mirosław Malada

          malada@gazeta.pl

           

          Małgorzata Popławska

          mulapop@gmail.com

           

           

          Zgodnie z uchwałą Rady Rodziców każdy uczeń V LO zobowiązany jest wpłacić składkę w wysokości 40 złotych rocznie na pokrycie kosztów związanych z eksploatacją szkolnej kserokopiarki.

          Gorąco apelujemy także o składki na Fundusz Rady Rodziców – proponowana kwota to 150 zł rocznie; możliwe są wpłaty ratalne czy też częściowe.

          Wpłaty zbierane są przez skarbnika klasowego i przekazywane skarbnikowi Rady Rodziców. Można również wpłacać na konto RR (koniecznie podając imię oraz nazwisko dziecka oraz klasę!).

           

          Z zebranych środków Rada Rodziców finansuje lub współfinansuje wydatki służące całej społeczności szkolnej takie jak: imprezy szkolne, pracownie przedmiotowe, bibliotekę, samorząd szkolny, chór będący wizytówką szkoły ale także wyjazdy naszej młodzieży na finały olimpiad przedmiotowych, konkursy, zawody, festiwale, obozy naukowe czy wycieczki. Pomagamy szkole w finansowaniu drobnych prac remontowych.

          Wszystko to robimy w miarę naszych możliwości, a te są zależne wyłącznie od wpłat na fundusz Rady Rodziców.