• V LO – konsultacje dla rodziców, 2020/2021

      •  

        Lp.

         

        Nazwisko i Imię

        Termin dyżuru (dzień, godzina)

        1

         

        Adamska Anna

        czwartek, 11.00-11.45

        2

         

        Andryka-Gryszka Dorota

        środa, 14.00-14.45

        3

         

        Bajer Katarzyna 

        wtorek, 8.15-8.45

        4

         

        Bałucka-Grimaldi Aleksandra

        poniedziałek, 8.00-8.45

        5

         

        Bednarek Zdzisław

        poniedziałek, 10.00-10.45

        6

         

        Berkowicz-Małek Małgorzata 

        czwartek, 14.00-14.45

        7

         

        Borcz Agnieszka 

        wtorek, 9.00-9.45

        8

         

        Boroń Piotr

        poniedziałek, 13.00-13.45

        9

         

        Chodacka Beata

        czwartek, 8.00-8.45

        10

         

        Ciepielowska Joanna

        środa, 13.00-13.45

        11

         

        Czyrnecka Urszula

        czwartek, 14.00-14.45

        12

         

        Drabczyk Dawid

        środa, 12.00-12.45

        13

         

        Dudek Ewa

        czwartek, 10.00-10.45

        14

         

        Duraj Lech

        środa, 13.45-14.00

        15

         

        Dymel Jacek 

        poniedziałek, 10.00-10.45

        16

         

        Dziedzic Michał 

        piątek, 12.00-12.45

        17

         

        Faryna Agnieszka 

        poniedziałek, 12.00-12.45

        18

         

        Fryt Zbigniew

        czwartek, 20.00-20.30

        19

         

        Garlicki Stanisław 

        środa, 13.00-13.45

        20

         

        Gełdon Tomasz

        czwartek, 13.00-13.45

        21

         

        Gorczyca Anna 

        środa, 14.00-14.45

        22

         

        Gunia Beata

        środa, 12.00-12.45

        23

         

        Herman Grzegorz

        poniedziałek, 8.45-9.00

        24

         

        Jachowicz Mariola

        środa, 14.00-14.30

        25

         

        Jankowska-Rabiega Iwona

        poniedziałek, 12.00-12.45

        26

         

        Jantos Edyta 

        czwartek, 17.00-18.00

        27

         

        Jaworski Józef

        piątek, 10.00-10.45

        28

         

        Kabłak-Ziembicka Monika

        poniedziałek, 10.00-10.45

        29

         

        Kandyba Elżbieta

        środa, 11.00-11.45

        30

         

        Kapłon Anetta 

        środa, 11.45-12.00

        31

         

        Kaszuba Wioletta 

        środa, 11.00-11.45

        32

         

        Kielar Tomasz 

        środa, 12.00-12.45

        33

         

        Kmiecik Piotr 

        środa, 11.00-11.45

        34

         

        Kobylec Rafał 

        czwartek, 9.00-9.30

        35

         

        Kołdras Michał

        środa, 9.00-9.45

        36

         

        Kopiec Ewa

        wtorek, 11.00-11.30

        37

         

        Kos Andrzej 

        wtorek, 8.00-8.45

        38

         

        Kosiński Janusz

        czwartek, 14.00-14.45

        39

         

        Koszałka Paweł

        wtorek, 10.00-10.30

        40

         

        Kotuła Krzysztof

        poniedziałek, 13.45-14.00

        41

         

        Kraszewski Bogusław 

        piątek, 11.00-11.30

        42

         

        Kręgiel Jakub 

        wtorek, 11.00-11.45

        43

         

        Król Iwona 

        piątek, 10.00-10.45

        44

         

        Kurzawińska Marzena

        wtorek, 8.00-8.45

        45

         

        Mach Teresa

        wtorek, 11.00-11.45

        46

         

        Malcharek Beata

        czwartek, 12.00-12.45

        47

         

        Micygała Wojciech

        poniedziałek, 9.00-9.30

        48

         

        Niedźwiedź Michał

        piątek, 11.00-11.45

        49

         

        Niemczyk Maciej

        czwartek, 13.00-13.30

        50

         

        Olszewska-Rabiega Agnieszka 

        piątek, 12.00-12.45

        51

         

        Oniszczuk Lidia 

        piątek, 9.00-9.45

        52

         

        Opozda-Zuchmańska Elżbieta 

        wtorek, 9.00-9.45

        53

         

        Ostachowska-Kos Bożena 

        piątek, 9.00-9.45

        54

         

        Ostrowska-Paton Anna

        czwartek, 11.—11.45

        55

         

        Osuch Edyta 

        poniedziałek, 10.00-10.45

        56

         

        Pabian Paweł

        poniedziałek, 11.00-11.45

        57

         

        Pach Anna 

        środa, 12.45-13.00

        58

         

        Pasieka Dariusz 

        środa, 12.00-12.45

        59

         

        Pezarski Andrzej

        wtorek, 13.45-14.00

        60

         

        Piekarska Elżbieta 

        piątek, 11.00-11.45

        61

         

        Płaneta Magdalena

        środa, 13.45-14.30

        62

         

        Przybylski Wojciech 

        środa, 10.00-10.45

        63

         

        Rojewska Halina

        środa, 12.45-13.00

        64

         

        Słowiak Paweł 

        czwartek, 13.00-13.45

        65

         

        Słowikowska-Bogacka Anna

        poniedziałek, 14.45-15.30

        66

         

        Sowińska Agnieszka

        piątek, 11.00-11.30

        67

         

        Stańczyk Maria

        piątek, 12.00-12.45

        68

         

        Stokłosa-Wojtaś Agata

        środa, 13.00—13.30

        69

         

        Stolarski Krzysztof 

        poniedziałek, 13.00-13.45

        70

         

        Studnicki Jacek 

        czwartek, 13.00-13.45

        71

         

        Stypuła Tomasz

        wtorek, 15.40-16.00

        72

         

        Szewczyk-Gurgul Elżbieta

        piątek, 10.00-10.30

        73

         

        Szklarska Anna

        wtorek,14.15-14.45

        74

         

        Szymlak Ewa

        wtorek, 9.00-9.30

        75

         

        Wojtasiewicz Agnieszka 

        czwartek, 12.00-12.45

        76

         

        Zagórny Grażyna

        piątek, 11.00-11.45

        77

         

        Zając Tomasz

        czwartek, 12.00-12.45

        78

         

        Zawadzki Witold

        poniedziałek, 8.45-9.00

        79

         

        Zborczyńska-Płodzień Maria

        czwartek, 9.00-9.45