• Kochani,
          Od dziś zaczynamy nauczanie zdalne, a my jako ochronka także otwieramy dla Was zdalny gabinet. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach naszej pracy drogą telefoniczną, mailową i librusową. W sytuacjach dla Was wyjątkowych, nie cierpiących zwłoki, kontaktujcie się od razu.
          W tym czasie zadbajcie o siebie szczególnie. Pamiętajcie o utrzymaniu rytmu dnia. Dbajcie o ciało, ducha i emocje.
          W najbliższym czasie przygotujemy dla Was wskazówki, jak sobie z tym radzić i szukać sposobów na zaistniałą sytuacją.
          Pozdrawiamy Was ciepło.

Kontakt do nas wysłałyśmy przez wiadomość w Librusie.

Irena Kamińska
          Renata Marcińska
          Agnieszka Maruszczak

video-1603196314.mp4

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Przypominamy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 jako placówka poza feryjna (w ferie 04.01-15.01) pracuje normalnie w godzinach od 8 do 19 i udziela wszystkich form wsparcia i pomocy w tym okresie dla uczniów i  rodziców.

Informacje jakie formy wsparcia są  na stronie internetowej PPP nr1

Przypominamy również, że na stronie internetowej umieszczone są dyżury telefoniczne psychoterapeutów dla uczniów i rodziców potrzebujących pomocy.